עץ השדה נגרות אומן

עץ השדה הינה חברה המתעסקת בביצוע עבודות עץ ונגרות, החל משלבי הייצור ועד לגמר סופי. ייחודה של עץ השדה הוא בקשר הישיר לעולם הבינוי – פועל יוצא של שילוב הכוחות עם החברות אבן השדה ואמירת שדה. קשר זה מקנה יתרון לכלל החברות, ובמקרה של עץ השדה יתרון זה מתבטא בהתמקצעות ובהתמחות ייחודית בעבודה בסביבת אתרי הבנייה בהתאם לתכנון האדריכלי ותכניות המעצבים, וכן ובמתן פתרונות יצירתיים, מהירים ויעילים בהתאם לדרישות שבשטח – הכל באמצעות צוות מקצועי ומנוסה.

עץ השדה מספקת שירותים גם ללקוחות פרטיים ומציירת מוצרי ריהוט ברמה גבוהה, בין השאר: ארונות אמבטיה, ארונות קיר, חדרי ילדים, ריהוט משרדי ועוד, בשימוש בחומרי גלם וגמר מהאיכות הגבוהה ביותר הכוללים עץ מלא, פורניר, פורמייקה, צביעה אפוקסית וכדומה.

אמירת שדה יזום והנדסה

אמירת שדה הינה חברה יזמית וקבלנית המבצעת פרויקטים למגורים ברמה גבוהה ואיכותית. כחברה המתעסקת בייזום פרויקטים, אמירת שדה נוגעת באופן ישיר בכל שלבי הפיתוח של כל פרויקט, החל מקידום תכניות מול ועדות התכנון ועד למסירת המפתח לרוכשי הדירות.

מאחורי החברה עומדים האחים אהרון וציון שדה לצד עמוס שגב שביחד יוצרים שילוב של ניסיון עשיר ומוכח, מוניטין, ידע מקצועי רב וחוסן כלכלי. אמירת שדה מתאפיינת בשאיפה למצוינות תוך שמירה על יחס אישי וקרוב עם לקוחותיה לאורך כל חיי הפרויקט, על בסיס התפישה כי כל דירה הנבנית על ידה תהיה לבית עבור רוכשיה – ולכך חשיבות רבה!

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הגולן 8, ביישוב קדימה-צורן.

א.צ שדה החזקות

א.צ. שדה החזקות בע"מ הינה חברת החזקות שעיקר פעילותה בהחזקת נכסים, ניהולם ותפעולם.
החברה מתמצאת באיתור נכסי נדל"ן איכותיים ובהוצאת פוטנציאל ההשקעה הגלום בהם מן הכוח אל הפועל.